Sensoplastyka® to czas dla dzieci i ich kreatywnych pomysłów, zabawy, współpracy, doświadczania sensorycznego. Nie ma tu punktu docelowego, ani miejsca na oczekiwania konkretnych wytworów (np. bałwanka z ciastoliny).Zajęcia Sensoplastyka® to proces. Proces wewnętrznego rozwoju dla osoby prowadzącej oraz proces konstruktywnego rozwoju kompetencji osobistych dla dzieci.


Ten proces, to najlepsze co możemy dać w prezencie dzieciom jak i samym sobie. Nadrzędnym celem marki Sensoplastyka® jest konstruktywne wspieranie rozwoju kompetencji intra- i inter-personalnych uczestników zajęć.
Naszym zadaniem jest stworzenie takiej przestrzeni (zarówno tej fizycznej jak i psychicznej-relacyjnej) aby to umożliwić. Chcemy, żeby dzieci podczas zajęć Sensoplastyka® mogły rozwijać te kompetencje, które są im realnie niezbędne w życiu – czyli między innymi: samoświadomość, decyzyjność, współpracę, kreatywność, konsekwencję i elastyczność w działaniu, silną motywację wewnętrzną, autorefleksyjność, aktywność, innowacyjność, wiarę we własne możliwości.

KIEDY: piątki, g.11.00-11.45 oraz 15.15-16.00
GDZIE: Pracownia CZTERY DŁONIE, Os. Batorego 16
DLA KOGO: dla wszystkich od 0 do 100 lat
INWESTYCJA: 200zł/jedno dziecko + opiekun lub 250zł/dwoje dzieci + jeden opiekun karnet na 4 zajęcia ważny 5 tygodni
Albo 35zł/osoba pojedyncze wejście
(tzn. dziecko + opiekun = 70zł; dwoje dzieci + opiekun = 85zł)

Zapisy przez FB lub SMS 609508052

Zajęcia prowadzi Ola.