Trening MDM

Zajęcia dla kobiet, które w kameralnym gronie i pod czujnym okiem specjalisty chcą zadbać o swoje ciało i jego kobiecość.

Mięśnie dna miednicy zwane potocznie mięśniami Kegla odpowiedzialne są za prawidłowe ułożenie pęcherza, macicy, odbytnicy w miednicy mniejszej, a także udane współżycie oraz stabilizację dolnego odcinka kręgosłupa.

Być może zostałaś niedawno mamą, być może doświadczyłaś rozejścia mięśnia prostego brzucha, być może miewasz problemy z trzymaniem moczu, być może chcesz poprawić jakość współżycia, być może chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości – w każdym z tych przypadków te zajęcia są dla Ciebie!

Odbudowa napięcia mięśniowego w obrębie mięśni dna miednicy oraz odzyskiwanie świadomości tych obszarów własnego ciała wymaga odpowiednio prowadzonych ćwiczeń. Trening mięśni dna miednicy nie jest bardzo obciążający, nie wymaga także szczególnych warunków czy przygotowania, konieczny jest jednak specjalistyczny i zindywidualizowany instruktaż. Tak prowadzony trening daje ogromną satysfakcję z efektów i cały wachlarz korzyści, jakie osiąga się dla własnego zdrowia.

Podczas zajęć będziemy wspólnie uczyć się prawidłowo wzmacniać mięśnie dna miednicy. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, aby prowadząca zajęcia fizjoterapeutka mogła dostosować ćwiczenia i korygować ich technikę indywidualnie z każdą z uczestniczek.

Zajęcia prowadzi Aleksandra Jędrasiak-Sobczak, specjalistka fizjoterapii kobiet, prowadząca gabinet Fizjo Femina.

Aby wziąć udział w zajęciach konieczna jest rezerwacja miejsca! O terminie rozpoczęcia zajęć poinformujemy osoby zainteresowane oraz na naszym fan page na Facebooku.

CZAS – czwartek, 18 lipca 2019, godz. 14.00
MIEJSCE – Pracownia CZTERY DŁONIE, Os. Batorego 16, 60-687 Poznań
DLA KOGO – dla kobiet, dla mam
WEJŚCIÓWKI –
35zł/zajęcia w przedpłacie na konto
40zł/zajęcia płatne kartą w dniu warsztatu
10zł/opieka i animacje dla dziecka

Dzieci z mamą podczas ćwiczeń BEZ OPŁAT