MAMklub

Tworzymy KLUB dla MAM z okolic Osiedla Batorego, Piątkowa, Naramowic, Winograd i wszystkich zainteresowanych!

Tworzymy MAMklub czyli bezpieczną i otwartą przestrzeń dla wymiany matczynych myśli, spostrzeżeń, dylematów. Chcemy wyjść z domu, nawiązać znajomości, zrobić razem coś wartościowego! Spotkania będą mieć charakter towarzyszki i rozwojowy – będzie twórczo, merytorycznie, zabawnie. Będziemy zapraszać osoby, które z radością podzielą się z nami swoimi pasjami. Dzieciom zaś zaoferujemy proste i spokojne zabawy, by był to przede wszystkim czas relaksu dla mam.

Spotkanie inauguracyjne: Z CHUSTĄ WESOŁO czyli 101 ZASTOSOWAŃ CHUSTY DO NOSZENIA DZIECI

Gościem pierwszego spotkania będzie Monika Okupna, doradczyni noszenia w chustach po szkole ClauWi, która podzieli się z nami milionem pomysłów na wykorzystanie chusty w codziennym życiu. Nie tylko kangur, nie tylko kieszonka, ale wiele innych niestandardowych sposobów użycia chusty. Podczas spotkania dowiemy się, jak potrzeba stała się matką wynalazku i jak chusta w kilka chwil może stać się parawanem, huśtawką, hamakiem… Z tych inspiracji skorzystacie niejeden raz, zwłaszcza w czasie wakacji!
Wraz z Moniką zaaranżujemy także chustowy plac zabaw dla dzieci, na którym same doświadczymy dziecięcej radości i ruchu!
Będzie także czas na zadawanie pytań w nurtujących kwestiach chustonoszenia dzieci.

Zapewniamy napoje oraz przekąski: wodę/lemoniadę/sok oraz świeże warzywa i owoce – warto zabrać ze sobą talerzyk i kubek – nie lubimy plastiku! Jeśli Ty lub dziecko cierpicie na jakiekolwiek alergie, dajcie nam znać, uwzględnimy to!

Ze względu na dzieci będziemy poruszać się w STREFIE BEZ BUTÓW – boso lub w zmiennych miękkich kapciach/skarpetach. Prosimy, by nie zakładać dzieciom butków o twardych podeszwach.

CZAS – wtorek, 16 lipca 2019, godz. 12.00-14.00
MIEJSCE – Pracownia CZTERY DŁONIE, Os. Batorego 16, 60-687 Poznań
DLA KOGO – dla mam z dziećmi
WEJŚCIÓWKI – 15zł/przedpłata na konto, 20zł/w dniu wydarzenia za jeden duet (mama i dziecko) lub trio (mama i dzieci)
Konieczna rezerwacja miejsca poprzez formularz zgłoszeniowy.

Do zobaczenia!