MAMklub

Tworzymy KLUB dla MAM z okolic Osiedla Batorego, Piątkowa, Naramowic, Winograd i wszystkich zainteresowanych!

Tworzymy MAMklub czyli bezpieczną i otwartą przestrzeń dla wymiany matczynych myśli, spostrzeżeń, dylematów. Chcemy wyjść z domu, nawiązać znajomości, zrobić razem coś wartościowego! Spotkania będą mieć charakter towarzyszki i rozwojowy – będzie twórczo, merytorycznie, zabawnie. Będziemy zapraszać osoby, które z radością podzielą się z nami swoimi pasjami. Dzieciom zaś zaoferujemy proste i spokojne zabawy, by był to przede wszystkim czas relaksu dla mam.

Spotkanie IV: BYĆ KOBIETĄ WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE vol.2 – warsztat rozwojowy z psychoterapeutką Kamilą Pawlak

Podczas kolejnego spotkania MAMklubu będziemy przyglądać się:
– obrazom KOBIECOŚCI jakie nas współcześnie otaczają, są nam narzucane przez media, kolorową prasę
– własnym schematom, którymi się kieruje każda z nas myśląc o „kobiecości”
– naszemu własnemu myśleniu o sobie jako kobiecie, temu jak nasz własny obraz wpływa na nasze samopoczucie i zachowanie
– co robić, by zacząć dostrzegać w sobie piękno.

Warsztat poprowadzi Kamila Pawlak, magister filozofii, psychoterapeutka, trenerka rozwoju osobistego, doradca do spraw wizerunku, pasjonatka mody, miłośniczka podróży, które pozwalają smakować życie. Mama Tosi i Borysa, żona Tomka.

Kamila uważa, że inspirować może wszystko – dzieci, inni ludzie, przyroda, miejski rytm a nawet „siedzenie w domu”. Jako zapracowana mama, wie jak ważne jest by móc choć od czasu do czasu znaleźć czas tylko dla siebie, zapytać siebie na czym mi zależy, kim teraz jestem (oprócz bycia mamą, partnerką), co zostawiłam do czego pragnę wrócić, co zyskałam. Jak chciałabym teraz wyrażać siebie w zewnętrznym świecie, co sprawiłoby mi prawdziwą radość. Rozmowa z drugą kobietą może w tym pomóc, może też stanowić okazję do wymiany pozytywnej energii, do wzajemnego wspierania się.

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona! Zapraszamy do rezerwacji miejsc.
Zapewniamy napoje oraz przekąski: wodę/lemoniadę/sok oraz świeże warzywa i owoce – warto zabrać ze sobą talerzyk i kubek – nie lubimy plastiku! Jeśli Ty lub dziecko cierpicie na jakiekolwiek alergie, dajcie nam znać, uwzględnimy to!

Ze względu na dzieci będziemy poruszać się w STREFIE BEZ BUTÓW – boso lub w zmiennych miękkich kapciach/skarpetach. Prosimy, by nie zakładać dzieciom butków o twardych podeszwach.

CZAS – czwartek, 26 września 2019r., godz. 10.00-12.00

MIEJSCE – Pracownia CZTERY DŁONIE, Os. Batorego 16, 60-687 Poznań
DLA KOGO – dla mam z dziećmi
WEJŚCIÓWKI – 15zł/przedpłata na konto do 25.09.2019 (potwierdzenie rezerwacji miejsca) za jeden duet (mama i dziecko) lub trio (mama i dzieci)
20zł/w dniu wydarzenia
Wpłaty prosimy dokonywać na nr konta:
Aleksandra Bręńska
06 1090 1737 0000 0001 2360 0996

Konieczna rezerwacja miejsca poprzez formularz zgłoszeniowy.

Do zobaczenia!